Contactgegevens

Kantoor Hub Media BV
De Noord 9

6001 DA Weert

0495-74 40 50

M info@hubmedia.nl

 

Commerciële zaken

Peter Paul Mulkens
T +31 6 52063321

M peterpaul@hubmedia.nl

 

Operationele zaken

Hub Otermans

T +31 6 42 71 86 32

M hub@hubmedia.nl

Management assistent en HR

Caroline Stienen

T  0495-74 40 50

M caroline@hubmedia.nl

Traffic & Eindredactie Landal Magazines

Brian Van Hunsel

M brian@hubmedia.nl

Drukwerk oplossingen
Stefan Heinen

T  +31 6 50 62 62 42

stefan@hubmedia.nl

 


 

Noord Holland & Zuid Holland

Guus Lap

T  +31 6 22 77 83 21

M guus@hubmedia.nl

Gelderland en Overijssel
Mark Bosch

T  +31 6 45 63 82 62

M mark@hubmedia.nl


Noord Brabant en Limburg
Maikel Moelker

 +31 6 42 72 00 47

maikel@hubmedia.nl


Groningen, Friesland en Drenthe
Kasper Bodde

 +31 6 11 53 19 61

M kasper@hubmedia.nl

Hebt u een vraag?
Stuur ons een bericht:

Contact:

Hubmedia BV
De Noord 9

6001 DA Weert

T 0495-74 40 50

info@hubmedia.nl